Menu Close

Greitai ir patogiai atliekamas testavimas dėl COVID-19

Didėjant susirgimų koronavirusu skaičiams, o galimybių pasams sugrįžtant į visų mūsų kasdienybę, auga ir testavimo nuo COVID-19 poreikis. Siekiant užtikrinti, jog PGR laboratoriniai tyrimai bei antikūnų testai būtų lengvai pasiekiami kiekvienam ir neatimtų per daug brangaus laiko, mieste atsiranda vis daugiau testavimo galimybių. Viena jų – „Jonučių šeimos sveikatos centro“ testavimo punktai, įsikūrę 8 patogiose Kauno vietose. Esant poreikiui, sveikatos centro personalas atvyksta ir į įmonių biurus Kaune bei Vilniuje.

 

Kauniečių patogumui „Jonučių šeimos sveikatos centras“, turintis licenciją atlikti greituosius serologinius antikūnų ir SARS-CoV-2 antigeno testus, Kauno mieste įkūrė 8 lengvai pasiekiamus testavimo punktus: PPC „Mega“ (Islandijos pl. 32), PC „Akropolis“ stovėjimo aikštelėje (Karaliaus Mindaugo pr. 49), prekybos miestelio „Urmas“ Vakarinėje galerijoje 6-7 (Pramonės pr. 16), „Armija ir civiliai“ stovėjimo aikštelėje (Pramonės pr. 8A), PC „IKI“ stovėjimo aikštelėje (Raudondvario pl. 164A), PC „Senukai“ stovėjimo aikštelėje (Veiverių g. 148B), PC „Rimi“ stovėjimo aikštelėje (Savanorių pr. 321) bei PC „Norfa“ stovėjimo aikštelėje (Šiaurės pr. 44).

 

Rezultatai – per 6-8 valandas

Visuose punktuose testavimo paslaugos atliekamos itin greitai, profesionaliai, saugiai ir užtikrintai, o tyrimų rezultatai suvedami į „esveikata.lt“ sistemą. Testavimo punktai dirba skirtingais darbo laikais – net iki 21 val. Patogiausią vietą ir tinkamiausią darbo laiką norintys atlikti testą gali pasirinkti internetinėje svetainėje.

„Punktuose atliekame greituosius antigeno testus, kurių metu iš nosiaryklės arba priekinės nosies landos imamas specialus tepinėlis greitajam tyrimui atlikti, ir PGR laboratorinius testus, kurie yra taip pat atliekami iš nosiaryklės.

Punktuose gyventojai gali atlikti ir antikūnų testus iš kraujo, parodančius ar asmuo yra persirgęs koronavirusu. Mūsų atlikti testų rezultatai gyventojus pasiekia itin greitai, o savo rezultatus žmogus gali gauti jam patogiu būdu. Visus testus atlieka patyrusios medicinos seselės“, – sako „Jonučių šeimos sveikatos centras“ atstovas.

Sveikatos centro atstovas pažymi, jog iš anksto užsiregistravus, nuo atvykimo iki testo atlikimo žmogus užtrunka vos 15-20 min. Atvykti atlikti testą gali ir iš anksto neužsiregistravę gyventojai, tačiau tokiu atveju gali reikėti palaukti kiek ilgiau – pirmenybė teikiama užsiregistravusiems.

Greitojo antigeno testo rezultatai žmogų pasiekia per 15-20 min., o PGR laboratorinio testo atsakymai – per 6-8 val.
„Visų atliktų testų atsakymai yra įkeliami į „esveikata.lt“ sistemą. Pacientui pageidaujant, išrašomi sertifikatai su testo atsakymu ir išsiunčiami jo nurodytu el. paštu. Siekiant gauti galimybių pasą, reikia atlikti antikūnų arba PGR testus. Testo atsakymui pasiekus „esveikata.lt“ sistemą, gyventojas gali susiformuoti savo galimybių pasą“, – sako „Jonučių šeimos sveikatos centras“ atstovas.

 

Atvyksta į įmonių biurus

Esant poreikiui, „Jonučių šeimos sveikatos centras“ testavimo komanda gali atvykti ir į įmonės biurą. Kaune šią testavimo paslaugą gali užsisakyti organizacijos, kuriose testuojamųjų žmonių skaičius yra 20 ir daugiau. Vilniuje šią paslaugą užsisakyti gali įmonės, turinčios 50 testuojamųjų žmonių ir daugiau, o dėl atvykimo į kitus miestus reikėtų teirautis individualiai.

Testo ir jo atlikimo kaina vienam darbuotojui – 12 Eur.

„Mažesnių įmonių darbuotojai testus atlikti gali viename iš 8 testavimo punktų, o visą informaciją, susijusią su įmonių darbuotojų testavimu suteiksime susisiekus telefonu +37067777794“, – sako „Jonučių šeimos sveikatos centras“ atstovas.

 

Šaltinis: https://kaunas.kasvyksta.lt/2021/08/20/verslas/8-vietos-kaune-kur-greitai-ir-patogiai-atliekamas-testavimas-del-covid-19/

 

Skip to content